NOVICE

Bone za leto 2021 Finančne uprave RS lahko vnovčite tudi za nakup sezonskih vstopnic in tako postanete del bordo družine. Nakup sezonske vstopnice preko bona bo možen izključno v prodajalni Triglav Kranj na Glavnem trgu v Kranju.

Nekdanji član NK Triglav Kranj David Tijanić je s svojim poljskim moštvom Rakowa, danes osvojil poljski superpokal.

Objavljamo rezultate nagradne igre, ki je bila objavljena na družbenih omrežjih Nogometnega kluba Triglav Kranj in se je glasila:
NAGRADNA IGRA: Iz vseh črk sestavite ime in priimek našega nogometaša ter ga zapišite v komentar. Med vsemi, ki bodo pravilno odgovorili bomo izžrebali tri dobitnike praktičnih nagrad kluba. Splošni pogoji na klubski spletni strani. Časa imate do ponedeljka, 19. julija 2021, do 19. ure. Srečno.

Nagrade prejmejo:

Tevz Sitar
Monika Podbregar
Bojana Vučenović

Nagrajenci lahko nagrado prevzamejo v trgovini TRIGLAV KRANJ na Glavnem trgu v Kranju, od ponedeljka, 26. julija 2021 z dokumentom, ki dokazuje istovetnost

Poročali smo že, da je klub bogatejši za spletno platformo VEO, ki omogoča analizo tekem. Na tekmi proti izraelskemu moštvu FC Ashdod je bila platforma prvič preizkušena.

Skladno s komunikacijskim načrtom se Nogometni klub Triglav Kranj danes v javnosti predstavlja z osveženo spletno podobo. »Ena izmed glavnih prioritet mandata je tudi transparentno komuniciranje z različnimi javnostmi. Pred časom smo začeli z izdajo magazina, uredili vso potrebno infrastrukturo za zagon NK Triglav TV, danes pa javnosti predstavljamo novo spletno mesto, ki postaja spletna točka do popolnih in verodostojnih informacij,« je dejal predsednik Franjo Radikovič ob zagonu nove spletne strani.

Spletno mesto ta hip še posodabljamo, zato lahko prihaja do krajših prekinitev pri dostopu do vsebin.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2021