NOVICE

Aleks Zlatkov bo še naprej zvest svojemu domačemu klubu

S podpisom pogodbe je Aleks Zlatkov napovedal nadaljnje sodelovanje z bordo družino.

Devetnajstletni Zlatkov, ki je nosil tudi dres slovenske reprezentance, je s klubom podpisal pogodbo o nadaljnjem dvoletnem sodelovanju. Zlatkov je tudi odličen dokaz domače nogometne šole, ki vzgaja dobre in kvalitetne tako klubske kot reprezentančne mlade igralce. "Izredno sem vesel, da je klub prepoznal kvaliteto ter me povabil k nadaljnjem sodelovanju. Zame to pomeni še en dokaz več, da se je potrebno truditi in na terenu dati vse od sebe. Ko pokažeš, kaj znaš in zmoreš, lahko pričakuješ marsikaj. Tudi zmage, ki jih z moštvom v zadnjem času osvajamo," je dejal Zlatkov ob podpisu pogodbe.

Orle čaka ta vikend gostovanje v Beltincih. O tem poročamo v ločeni novici na tej povezavi.

NK TRIGLAV Kranj, Športni center Kranj, Partizanska cesta 37, 4000 Kranj © 2022