Pred kamerami Sport kluba proti Krki

Pred kamerami Sport kluba se bosta v petek srečala moštvi Triglav in Krke. Tekma bo ob 18. uri v neposrednem prenosu na Sport klubu 2.

"Pričakujemo težko tekmo z zelo čvrstim nasprotnikom. Od fantov pričakujem, da pokažejo igro, ki jo kažemo na domačem terenu skozi celotno prvenstvo. Maksimalno disciplino in borbo za vsako žogo. Upam, da si bo zadnjo tekmo na domačem terenu ogledalo čim več navijačev. Mislim, da si mlada ekipa to zasluži," je pred tekmo dejal trener Boštjan Miklič.

To tekmo smo morali začasno zapreti vrata v navijaško cono, saj zaradi ukrepov preprečevanja širitve epidemije COVID-19 ne bomo imeli aktivnega tretjega polčasa. Na voljo bo le samopostrežni kavomat.

Ob vstopu bomo pregledovali PCT pogoj. Cel čas tekme je obvezna zaščitna maska. Na tribuni je potrebno pustiti razmak vsaj en sedež med gledalci.